Kampania informacyjno - edukacyjna 2020/2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

            Informujemy, że okres pandemii Covid-19 spowodował przerwanie  zaplanowanych działań w roku szkolnym 2019/2020 w ramach projektu Dojrzewania może być bezpieczne  finansowanego  przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

 

Z radością  wznawiamy działania i wracamy do realizacji naszych planów:

   Pracownicy poradni zrealizowali szkoleniowe rady pedagogiczne Jak rozmawiać o kłopotach i bezpieczeństwie z nastolatkiem? dla nauczycieli i pedagogów w jaworznickich szkołach;

   Pracownicy poradni zrealizowali warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży klas VIII jaworznickich szkół oraz warsztaty dla chętnych pedagogów szkolnych, którzy będą kontynuować zajęcia warsztatowe dla wybranych  klas VIII.

   we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. J. Lompy- Filia w Jaworznie  odbyły się prelekcje dla rodziców:

          Dlaczego moje dziecko?, prelegenci: mgr Wioletta Mendela, mgr Magdalena Makowska – Wiatr

         Rozmawiać o zagrożeniach czy z nimi walczyć?, prelegenci: mgr Katarzyna Kotulska, mgr Karolina Olszewska – Suruło

         Architekci jutra – jak budować poczucie własnej wartości i odpowiedzialności u nastolatka?, prelegenci: mgr Dagmara Ścisłowicz – Mach, mgr Patrycja Hanf

         Wszystkie prelekcje odbywały się w godzinach od 16 do 17 na terenie Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej  w Jaworznie, ul. Rynek Główny 17 ( II piętro).

 

   Zorganizowano on-line Konferencję Szkoleniowo - Naukową: Dokąd zmierza dojrzewanie?, która odbyła się 3.12.2020 roku od 9.00 do 13.00. W ramach konferencji wiedzą i umiejętnościami podzielili się specjaliści pracujący z młodzieżą (psychoterapeuci, terapeuci rodzin).